Wersje językowe

Jak ustawić piosenkę na dzwonek? Skorzystaj z naszych porad!

Telefon jest nieodłączną częścią życia każdej osoby. Na pewno codziennie przeprowadzasz dziesiątki rozmów ze znajomymi. Można powiedzieć, że bez messengera świat byłby niepełny, a kontakt z ludźmi urwałby się natychmiastowo. To samo tyczy się innych aplikacji, bo na pewno korzystasz z Facebooka, Instagrama i Twittera. Nie wolno jednak zapominać o podstawowej funkcji telefonu. W końcu został on zaprojektowany do głosowej komunikacji. Warto więc zadać sobie pytanie – jak ustawić piosenkę na dzwonek? Ulubiony utwór sprawi, że chętnie odbierzesz nawet niechciane połączenia.

Ulubiona piosenka na dzwonek? Dowiedz się jak to zrobić!

Co powinieneś zrobić, zanim przejdziesz do wyboru muzyki? Trzeba upewnić się, że została ona wcześniej zakupiona. Jest to bardzo ważne, ponieważ piosenka musi znajdować się na Twoim telefonie. Prawdopodobnie w przyszłości będzie możliwe odtwarzanie dowolnego utworu ze strony internetowej, jednak dzisiaj sytuacja nie wygląda tak kolorowo. Aplikacja Spotify stanowi pewnego rodzaju wyjątek – znajdujące się w niej kompozycje łatwo ustawić jako dźwięk budzika.

Jak ustawić piosenkę na dzwonek? Jest to możliwe!

Aby ustawić ulubioną piosenkę na dzwonek należy przede wszystkim podłączyć swoją komórkę do komputera za pomocą kabla USB. Następnie trzeba skopiować wybrany przez Ciebie utwór do folderu „Music”. Masz ten krok za sobą? Kliknij w takim razie ikonę „Ustawienia” w telefonie. W przypadku smartfonów z Androidem znajdziesz ją w rozwijanym menu lub w liście aplikacji.

Następnie powinieneś włączyć opcję „Dźwięk i wibracja”. Nie widzisz takiej nazwy? To żaden problem. Po prostu Twój producent inaczej zatytułował tę opcję. W takim razie szukaj konfiguracji zawierającej słowo „dźwięk”. Jeśli już znalazłeś ten element, to jesteś na prostej drodze do osiągnięcia sukcesu. Wystarczy kliknąć w „dzwonek telefonu”, a następnie wybrać ulubioną kompozycję.

Jaki utwór wybrać na dźwięk połączenia? Mamy kilka propozycji

Zastanawiasz się nad wyborem idealnej piosenki? Na dźwięk połączenia przyda się coś energicznego i głośnego, abyś usłyszał telefon nawet z odległości kilku metrów. Powinieneś więc sprawdzić taki zespół jak Violent Opposition. Jego muzyka jest połączeniem brutalnego grindcore'a oraz death metalu i punku. Odnajdziesz tam także elementy jazzu. Dlatego jest to propozycja, która na pewno przypadnie Ci do gustu. A może wolisz coś bardziej klasycznego? Death metalowy Faust sprawdzi się wyśmienicie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl